Biz kimiz, hangi işleri yapıyoruz, ortaklarımız kimlerdir?

Ns teknoloji 2019 yılında türkiyede kuruldu ama ondan önce İsveç’te alt yapısı kurulmuştur.Firmamızın kurucusu avrupa üniversiteleri ve innovation firmalarıyla ortak Ar-ge projelerini yürütmektedir ve 9 seneye yakın (2014 den) bu işbirliği devam etmektedir.

İş ortaklarımız:

Linne innovation AB (İsveç)
Nordic digital AB (İsveç)
MSC Pharma (Türkiye)
Ns marketing (Türkiye)
Ns trading (İsveç)
Yokyook AB (İsveç)

Türkiyede 3000 den fazla üretici ve brand firmalarla görüşme yapılmış ve digital pazarlamada önemli adımlara imza atmış.

Firmamız E ticaret bölümünde www.yokyook.com isimli platformla satışlara ve hizmete başlayıp B to B, B to C ve C to C şekilde hizmet vermektedir.

Teknoloji bölümünde elektrik araba tararımı, powercell , hydrogen motorlar ve yeni nesil tarım projeleri ve hayvancılık , uzay ve havacılık Güneş ve rüzgar ve zeo termal projelerde iyi tecrübelere sahip personele sahip.

Dış ticaret konusunda 18 senelik tecrübeye sahip bir firmayız , enerji , hammadde, gıda , tekstil , kosmetik, yedek parça konusunda yıllardır Ortadoğu ve avrupa arası ticaret yapıyor durumda.

Proje yönetimliğinde 20 seneden fazla zengin tecrübeye sahip bir personele sahip bir firmayız . Petrol , gaz , petrokimya ve su projelerinde 0-100'e iş yapma imkanımız vardır

Bilişim ve yazılım konusunda yerli ve yabancı personel ortaklığında her türlü projeye hazır bir departmana sahipiz

Yatırım ve danışmanlık konusunda 80% ve 20% ev ve arsa konusunda faaliyet planlamasını yapıyoruz ve şirketlere firma kuruluşundan makine alım satım ve kuruluşuna kadar hizmet veriyoruz.

Eğtim konusunda çalışmalarımız devam etmektedir ve türk öğrencileri dünyanın dört köşesinde olan önemli üniversitelere sanal ortamda bağlamağı planlıyoruz ve önemli adımlar yapılmıştır

Tanıtım Broşürümüzü Pdf olarak indirin

Hakkımızda , iş alanlarımız ve daha fazla bilgi edinmek için dilerseniz broşürümüzü buradan indirebilirsiniz.

title

******

title

******

title

******

title

******

title

*******

title

*******

title

******